Pandasoft Video Converter 1.50.151.0 (windows)

Pandasoft Video Converter

Pandasoft Video Converter
ÜCRETSİZ
İndir 51.15 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pandasoft Video Converter ile videolarınızı farklı formatlara dönüştürebilirsiniz

Pandasoft Video Converter kullanıcılara video dönüştürme konusunda kolay ve pratik bir çözüm sunan ücretsiz bir video dönüştürme programıdır.

Günlük hayatımızda kullandığımız birçok mobil cihazlarda ve farklı oyun konsollarında video oynatabilme yeteneği bulunmaktadır. Fakat bu cihazlarda her video dosyasını oynatamayabiliyoruz. Bunun nedeni bu cihazların sadece belli video formatlarını desteklemesi. Bu da elimizdeki videoları değerlendirememize neden olabiliyor.

İşte bu gibi durumlarda Pandasoft Video Converter kullanarak videolarımızı farklı formatlara çevirebilir, farklı cihazlarla uyumlu hale getirebiliriz. Pandasoft Video Converter bize bu işlemi oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebilme imkanı sunuyor. Programın sahip olduğu hazır video dönüştürme kalıpları sayesinde iPhone, iPad, Samsung Galaxy S4 gibi Galaxy serisi Android telefonlar ve PlayStation 3 gibi oyun konsolları için uyumlu videoları herhangi ek bir ayar yapmadan hazırlayabiliyoruz.

Pandasoft Video Converter'ın sahip olduğu toplu dönüştürme özelliği ise verimliliğimizi arttırıyor. Program ile birden fazla video dosyasını listeye ekleyerek tek tıklamayla dönüştürme işlemini başlatabilir ve hepsinin arka arkaya otomatik olarak dönüştürülmesini sağlayabiliriz. Bu sayede zamandan kazanabiliyoruz ve işlemlerimizi zahmetsizce hallederek başka işlere yoğunlaşabiliyoruz.

YORUMLAR