PanicButton 0.14.2.2 (windows)

PanicButton

PanicButton
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    881

  • Üretici

    HMA

PanicButton, Google Chrome kullanıcılarının açık olan tüm sekmeleri tek bir tuş ile aynı anda kapatarak diledikleri an geri açmasını sağlayan yararlı bir eklenti.

PanicButton, Chrome Web Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bir Chrome sekme kapama yada saklama eklentisi. Bu ufak fakat yararlı eklenti sayesinde Google Chrome tarayıcıları anlık olarak tüm sekmeleri kapama ve açma imkanı elde ediyor.

Chrome ekranının sağ üstünde bulunan eklentilerin oraya ikon olarak gelen PanicButton, çalıştırdığınız anda tüm Chrome sekmelerinizi saklıyor ve sağ üstteki yeşil renkli ikonu üzerinde ne kadar sekme saklandığının sayısını size gösteriyor. Tekrar tıkladığınızda ise sakladığınız tüm sekmeler geri açılıyor.

Eklentinin ikonuna tıklamak yerine klavye üzerinde F4 tuşuna basarak daha kolay bir şekilde sekmeleri saklayabiliyorsunuz. Yine aynı şekilde tuşa basarak sekmeleriniz açılıyor. Aile ile iç içe olduğunuz bir ortamda bilgisayar kullanıyorsanız bu eklentinin oldukça işinize yarayacağını düşünüyorum.

Tamamen ücretsiz olarak kullanacağınız PanicButton eklentisi, çok ufak ve basit yapılı bir eklenti olduğu için ne bilgisayarınızın ne de Google Chrome tarayıcınızın performansını düşürmez. Bu nedenle rahatlıkla kullanabilirsiniz.

YORUMLAR