Passbook 2.7 (windows)

Passbook

2.7
Passbook
ÜCRETSİZ
İndir 0.29 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Passbook programını kullanarak tüm kullanıcı adı ve şifrelerinizi bilgisayarınızda kolayca saklayabilirsiniz.

Windows'un kendi içerisinde herhangi bir şifre saklama aracı olmaması, aynı zamanda web tarayıcıların içinde şifre saklamanın pek de güvenilir olmayışı nedeniyle bilgisayarlarımızda çeşitli şifre saklama programlarına ihtiyaç duyabiliyoruz. Bu programlardan birisi de Passbook olarak karşımıza çıktı ve hem kolay kullanılır yapısı, hem güvenli olması hem de ücretsiz olarak sunulması sayesinde kesinlikle denemeniz gerekenlerden bir tanesi.

Geçmişe nazaran artık daha fazla şifre saklama ihtiyacımız olması bu şifreleri bir yerlere yazmayı daha güvensiz hale getiriyor ve tüm şifreleri farklı yapmak da akılda tutulmalarına engel oluyor. Eğer bu tip bir ikilem içerisindeyseniz Passbook sorunlarınıza çare olacaktır.

Programı kullanırken şifrelerinizi eklemek, kaldırmak, düzenlemek ve diğer işlemleri gerçekleştirmek sadece bir kaç saniyenizi alıyor. Dolayısıyla binlerce farklı şifre ve web sitesi girişine sahip olsanız bile bunlar arasında geçişler yapmak, aramalar yapmak ve listelemek oldukça kolay olacaktır. Programın şifrelerinizi şifrelenmiş ve kırılamaz bir şekilde saklaması sayesinde virüs ve diğer tehlikeli yazılımlardan gelebilecek tehlikelere karşı önlem alabiliyorsunuz.

Programın bir ana şifresi mevcut ve bu şifreyi hiç bir koşulda unutmamanız gerekiyor. Aksi taktirde şifrelerinizi almak mümkün olmayacaktır ve koruma amaçlı uyguladığınız program şifrelerinizi içerisinde hapsedecektir.

Eğer bilgisayarınızdaki şifreleri olabildiğince iyi bir şekilde korumak ve istediğinizde en hızlı yoldan erişmek istiyorsanız Passbook'a göz atmayı unutmayın.

YORUMLAR