Pastestation 1.0.0 (windows)

Pastestation

Pastestation
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pastestation, kopyaladığınız metin, resim ve bağlantı adreslerini sizin için bir metin dosyası altında saklayan pano yönetim programıdır.

Pastestation, panoya kopyalamış olduğunuz tüm içerikleri, sizin belirleyeceğiniz bir metin dosyası altında listeleyen ücretsiz bir pano yönetim programıdır.

Her ne kadar Windows üzerinde kopyalamış olduğunuz içerikler pano üzerinde tekrar kullanmaya hazır şekilde bekletiliyor olsa da herhangi bir yere ayrıca kaydedilmemektedir veya çıktısını alma şansınız bulunmamaktadır.

Print Screen fonksiyonu yardımıyla yakalamış olduğuz resimlerde üçüncü parti bir yazılıma gerek kalmadan, Pastestation sayesinde doğrudan bilgisayarınız üzerine kaydedilebilir.

Küçük bir masaüstü aracı şeklinde gelen program, kurulum işlemi sonrasında sistem tepsisinin hemen üstünde yerini alacaktır. Sessiz bir şekilde arka planda çalışan program, panoya kopyalamış olduğunuz tüm içeriklerin listesini sizin için tutacaktır.

İsterseniz panoya kopyalamış olduğunuz tüm içerikler kendi belirleyeceğiniz bir klasör altına, yine kendi belirleyeceğiniz bir adla metin dosyası şeklinde kaydedebilir ve istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.

Gerçekten oldukça basit bir yazılım olan Pastestation, ekran görüntüleri almak ve panoya kopyalamış olduğunuz içeriklere ulaşmak konusunda oldukça pratik bir çözüm sunmaktadır.

YORUMLAR