PatternGenerator 1.4 (windows)

PatternGenerator

1.4
PatternGenerator
ÜCRETSİZ
İndir 0.93 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızda kolayca görsel dokular hazırlamak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir araç.

PatternGenerator programı, sık sık çeşitli projeler, tasarımlar, grafik çizimler, oyunlar ve diğer işler için dokular hazırlamak zorunda olanların kullanabilecekleri ücretsiz programlardan birisi ve çok karmaşık ya da fazla profesyonel işlere gerek duymuyorsanız kesinlikle denemeniz gerekenler arasında.

Hem sabit dokular hem de animasyonlu dokular hazırlamanızı sağlayan uygulamanın arayüzü de oldukça kolay bir şekilde hazırlanmış. Böylece çalışırken menüler arasında hızlıca geçişler yapabiliyor, istediğiniz sonuçları kolayca elde edebiliyorsunuz.

Uygulamayı kullanırken nasıl bir doku oluşması gerektiğini direkt olarak girdiğiniz parametrelerle belirliyor ve bu parametrelere göre daire, elips, poligon ve diğer tüm şekilleri elde edebiliyorsunuz. Birden fazla doku yaratarak animasyon ve slaytlar oluşturmak da mümkün.

Elbette çok gelişmiş dokular hazırlamak için yetersiz kalacaktır ancak doğru parametreleri girmeniz durumunda neredeyse her sonucu elde etmeniz mümkün. Bu nedenle grafik işleriyle uğraşıyorsanız programı denemeden geçmemenizi öneriyorum.

Bilgisayarınızda Java Runtime Environment olmadan çalışmayan program Java ile hazırlandığı için donanımı çok eski bilgisayarlarda performans sorunları gösterebilir ve bunu da göz ardı etmemek gerekli.

YORUMLAR