PCSwift 1.3.24.2014 (windows)

PCSwift

PCSwift
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 2.78 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PCSwift kullanarak yavaşlayan bilgisayarınızı hızlandırabilirsiniz

PCSwift internet hızlandırma ve bilgisayar optimizasyonu konularında kullanıcılara yardımcı olan bir bilgisayar hızlandırma programıdır.

Farklı araçlar yardımıyla bu işlemleri gerçekleştiren yazılım kullanıcılara basit bir arayüz ve kolay bir kullanım sunuyor. Program ana penceresinde hızlandırma ayarlarını yapabileceğiniz bir çubuk yer almaktadır. Sistem bilgilerinizi ve internet bağlantı tipinizi otomatik tespit eden yazılım bu çubuğu kaydırdığınızda hızlandırma ayarlarını belirlemenize ve Optimize Now tuşuna tıkladığınızda hızlandırma işlemini uygulamanıza yardımcı oluyor. Programın deneme sürümünde maksimum hızlandırma seviyesi hariç diğer hızlandırma seçenekleri kullanılabilmekte. PCSwift ile yaptığınız hızlandırma ayarlarını uygulamak için bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekmekte. 

PCSwift yaptığınız değişiklikleri olduğu gibi geriye döndürebilmenize de imkan tanıyor. Bunun için program ana penceresindeki Restore tuşunu kullanabiliyorsunuz. Bu işlemin etkin olması için de bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekiyor.

PCSwift bilgisayar hızlandırma işlemini işletim sisteminize çeşitli ayarlamalar yaparak gerçekleştirmektedir. Donanımlarınızdan daha verimli yararlanmanızı sağlayan bu değişiklikler haricinde bilgisayarınızın tam performans çalışmasını etkileyen hatalar gideriliyor ve bilgisayarınızın önündeki bariyerler kaldırılıyor. PCSwift internet hızlandırma işlemini ise yaptığı kayıt defteri değişiklikleri ile gerçekleştirmekte. Bu değişiklikler ağ üzerinden transfer edilen paketlerin transfer hızlarını arttırmaktadır.

YORUMLAR