PCtransfer 1.0.0.1033 (windows)

PCtransfer

PCtransfer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    248

  • Üretici

    IObit

PCtransfer, bilgisayarınız üzerinde yer alan dosya, klasör ve gerekli diğer bilgileri yedekleyebileceğiniz güçlü bir yazılımdır.

PCtransfer, bilgisayar kullanıcılarının bilgisayarları üzerinde yer alan dosya, klasör, tarayıcı ayarları, mesajlaşma geçemişi, e-posta geçmişi ve benzeri içerikleri yedekleyebilmeleri ve daha sonra ihtiyaç duymaları durumunda tekrar geri yükleyebilmeleri için geliştirilmiş olan güçlü bir yazılımdır.

Herhangi bir kurulum gerektirmeyen yazılım, taşınabilir yapısıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu sayede yazılımı bir USB bellek yardımıyla her zaman yanınızda taşıyabilir ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Programın en önemli noktalarından bir tanesi de seçmiş olduğunuz tüm dosyaları doğrudan bir çıkarılabilir disk üzerine yedeklemesidir. Bilgisayarınız üzerinde herhangi bir çıkarılabilir disk bulunmaması durumunda yedekleme özelliklerinden yararlanamazsınız.

Sadece masaüstünde yer alan dosyaları yedeklemenin dışında, Internet Explorer, Chrome, Firefox ve Opera gibi web tarayıcılarınız üzerinde kullanmakta olduğunuz ayarları da yedekleyebilen PCtransfer, bu yönüyle de oldukça kullanışlıdır.

Tüm bunların dışında; fotoğraflarınızı, videolarını, müziklerinizi, sohbet geçmişinizi, e-posta geçmişinizi ve indirilen dosyaları da yedeklemenize olanak sağlayan program, özellikle bilgisayarına format atmadan önce dosyalarını yedeklemek isteyen kullanıcılar için hızlı bir çözüm sunmaktadır.

Ayrıca program tarafından belirlenen klasör ve dosyaların dışında listeye eklemek istediğiniz klasörler de varsa, bunu kendiniz belirleyebilir ve yedeklenecekler listesine elle ekleyebilirsiniz.

Sonuç olarak dosya yedekleme ve geri yükleme konusunda kullanıcılara hızlı ve etkili bir çözüm sunan PCtransfer'i tüm kullanıcılarımıza öneririm.

YORUMLAR