Phantom Trigger Demo (windows)

Phantom Trigger

Phantom Trigger
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Phantom Trigger kolay oynanabilen yüksek dozda aksiyon içeren bir oyundur

Phantom Trigger eğer rahatça oynayabileceğiniz ve bolca eğlenebileceğiniz bir oyun arıyorsanız beklentilerinizi karşılayabilecek top down shooter türünde bir aksiyon oyunu.

Phantom Trigger'da Stan adlı kahramanımızın başından geçen olaylar konu alınıyor. Kahramanımız standart bir orta sınıf beyaz yakalı çalışan iken bir gün beklenmedik ve bir hayli gizemli bir olay yaşıyor. Bu olaydan sonra kahramanımız farklı bir boyuta geçiş yapıyor ve bu boyutta iblisler kahramanımızı yok etmek için ellerinden ne gelirse yapıyor. Bize düşen görev kahramanımızın bu alternatif dünyada hayatta kalmasını sağlamak.

RPG elementleri içeren Phantom Trigger'da kahramanımız büyü gücünü kullanabiliyor, düşmanlarına tuzaklar kurarak kendisini koruyabiliyor. Ayrıca iblislere kombolar da yapabiliyor. Gerçek zamanlı savaş sistemine sahip oyunda savaşların bir hayli hızlı ve akıcı geçtiği söylenebilir. Oyunda 4 farklı sonun olması Phantom Trigger'ın RPG yönünü kuvvetlendirmekte. Oyunda kullandığımız silahları geliştirebiliyor, yeni kombolar öğrenebiliyor ve bölüm sonu canavarlarıyla savaşabiliyoruz.

Phantom Trigger'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- 2 GHz Dual Core işlemci

- 2 GB RAM

- Nvidia GeForce GT 650M veya AMD Radeon R9 M375 ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 700 MB boş depolama alanı

- DirectX 9 uyumlu ses kartı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR