PhoneBrowse 3.1.0 (windows)

PhoneBrowse

PhoneBrowse
ÜCRETSİZ
İndir 5.95 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PhoneBrowse, iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınız üzerinde yer alan içeriklere hızlı ve kolay bir şekilde göz atabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

PhoneBrowse, bilgisayar kullanıcılarının iOS işletim sistemine sahip cihazları iPhone, iPad ve iPod Touch üzerinde yer alan içerikleri hızlı ve kolay bir şekilde görüntülemelerine olanak sağlayan ücretsiz bir yazılımdır.

Oldukça şık ve modern bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, kullanıcıların iPhone, iPad veya iPod Touch cihazlarını doğrudan bilgisayarları üzerine bağlamalarına olanak sağlar. Buna ek olarak iOS cihazları üzerinde yer alan fotoğraf, müzik veya e-kitapları bilgisayarları üzerine kopyalamalarına izin verir.

Tüm iOS cihazlarınız üzerinde yer alan içerikleri hızlı bir şekilde görüntüleyebileceğiniz ve istediğiniz zaman tüm içerikleri kolayca bilgisayarınız üzerine aktarmanıza olanak sağlayan PhoneBrowse, oldukça kullanışlı bir yazılımdır.

Oluşturacağınız klasörler altında cihazlarınız üzerinde bulunan farklı resimleri listeleme ve görüntüleme seçeneklerini de kullanıcılara sunan program, iOS cihazlarınız ve bilgisayarlarınız arasında oldukça etkili bir iletişim kurmaktadır.

iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınızı bilgisayarınıza bağlayarak, içeriklerini kolayca yönetebileceğiniz bir yazılıma ihtiyaç duyuyorsanız PhoneBrowse'u mutlaka denemenizi öneririm.