PhotoDemon 6.6 (windows)

PhotoDemon

6.6
PhotoDemon
ÜCRETSİZ
İndir 8.39 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PhotoDemon programıyla bilgisayarınızdaki fotoğraf ve resimlerinizi hemen düzenlemeye başlayabilirsiniz.

PhotoDemon programı, bilgisayarında fotoğraf ve resim düzenleme işlemlerini kolaylıkla ve ücretsiz olarak gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar için hazırlanmış bir resim editörü olarak karşımıza çıktı. Hem çok kolay kullanılabilen arayüzü, hem açık kaynak kodlu olması hem de bol fonksiyonlu bir program olması sebebiyle göz atmadan geçmemeniz gerektiğini düşünüyorum.

Programın içerisinde klasik yeniden boyutlandırma, kesme, kırpma, şekillendirme gibi resim editörü özellikleri yer alıyor ve bunlara ek olarak sunulan efektler, filtreler gibi özellikler de kullanıcıların hizmetinde. Bu özellikleri kısaca listelemek gerekirse;

  • Kanal miksleme
  • Renk sıcaklığı değişimleri
  • Kontrast, parlaklık ve doygunluk
  • Işıklandırma seçenekleri
  • Gelişmiş histogram analizleri
  • Akıllı seçim olanakları
  • Ek düzenleme imkanları

PhotoDemon'da yer alan fotoğraf filtreleri tam 50 adetten oluşuyorlar ve bunların büyük kısmının diğer programlarda olmayan filtreler olduklarını söyleyebilirim. Her bir düzenleme ve filtreleme özelliğinin kendi içerisinde geniş seçenekler barındırması sebebiyle kullanıcılara yeteri kadar özelleştirme seçeneğinin sunulduğunu da belirtmek gerekiyor.

Ücretsiz fotoğraf düzenleme programları arayışında olanların beklentilerini tatmin edecek olan program, otomatik güncelleme özelliği ve internet bağlantısı olmadan çalışmasıyla da sorunsuz bir düzenleme imkanı tanıyor. Bilgisayarınızın performansını da pek etkilemeyen ve sistem kaynaklarını verimli bir şekilde kullanmayı başaran PhotoDemon'u indirmeyi unutmayın.

YORUMLAR