PhotoSlide 1.0.2 (windows)

PhotoSlide

PhotoSlide
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 3.27 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PhotoSlide, bilgisayarınızda ki resim dosyalarını CD'ye aktarıp, adeta bir sinema filmi gibi, arkaplana istediğiniz bir müziği ekleyip sırayla resimleri izleyebilirsiniz.

PhotoSlide yazılımının geliştiricisi uygulamayı yayından kaldırmıştır. Bu nedenle bu program yerine aşağıda yer alan alternatif yazılımı deneyebilirsiniz: 

PhotoSlide, bilgisayarınızda ki resim dosyalarını CD'ye aktarıp, adeta bir sinema filmi gibi, arkaplana istediğiniz bir müziği(Wave.mp3) ekleyip sırayla resimleri izleyebilirsiniz. Ailenizin, sevgilinizin veya arkadaşlarınızın resimlerinden oluşan filmleri yapıp onları şaşırtmak elinizde.Ayrıca Resimleri Degisik stillerde efekt verebilirsiniz ve buda resimlerine canlılık katacaktır.Not: CD'yi oluşturmanız için bilgisayarınızda CD Kayıt cihazının olması gereklidir.

Bı Program ile Executable (.exe file)program gibi kayıt edersiniz, Screensaver (Windows)olarak kayıt edersiniz Video file olarak kayıt edersiniz, HTML Album olarak kayıt edersiniz PhotoSlide programının kendi dosyası olarak kayıt edebilirsiniz secim size kalmis.

Destekledigi Formatlar:jpeg, jpg, jpe, jfif, jif, bmp, dib, rle, win, vst, vda, tga, icb, tiff, tif, fax, eps, pcx, pcc, scr, rpf, rla, sgi, rgba, rgb, bw, psd, pdd, ppm, pgm, pbm, cel, pic, pcd, gif, cut, psp, png

YORUMLAR