PhotoTrans 1.5.0 (windows)

PhotoTrans

PhotoTrans
ÜCRETSİZ
İndir 5.31 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PhotoTrans, Apple cihazlarınız üzerindeki fotoğrafları bilgisayarınıza aktarmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir programdır.

PhotoTrans, Apple cihazlarınız iPhone, iPad ve iPod Touch üzerinde yer alan fotoğrafları kolay bir şekilde bilgisayarınıza aktarabileceğiniz ve tam tersine bilgisayarınızda yer alan fotoğrafları Apple cihazlarınız üzerine aktarabileceğiniz ücretsiz bir dosya yöneticisidir.

Ayrıca program yardımıyla kolayca tüm fotoğraf albümlerinizi düzenleyebilir ve fotoğraf koleksiyonlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Resimlerinizi slayt şov olarak görüntülemek veya sadece Apple cihazlarınızdan bilgisayarınıza aktarmak için PhotoTrans programını kullanabilirsiniz. Tüm işlemleri sadece birkaç kolay adımda halletmenize olanak sağlayan program oldukça kullanışlıdır.

Tüm bunların dışında PhotoTrans yardımıyla albümleriniz arasında fotoğraf aktarımı yapabilir, albümlerinize fotoğraflar ekleyebilir, eklenen fotoğrafların veya albümlerin adlarını değiştirebilir ve isterseniz silebilirsiniz.

Apple cihazlarıyla fotoğraf çekmeyi ve çektiği fotoğrafları arşivlemeyi seven tüm kullanıcıların bilgisayarlarında bulunması gereken programlardan bir tanesi olan PhotoTrans'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.

Not: Programı kullanabilmeniz için bilgisayarınız üzerinde iTunes yazılımı kurulu olmalıdır.