Pinnacle VideoSpin 2.0.0.669 (windows)

Pinnacle VideoSpin

Pinnacle VideoSpin
ÜCRETSİZ
İndir 162.32 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pinnacle VideoSpin, video sunumları hazırlamanızı kolaylaştıracak olan kullanışlı ve yararlı bir video düzenleme programıdır.

Pinnacle VideoSpin, kullanımı kolay arayüzü ile birlikte video, fotoğraf ve müziklerinizi birleştirme işlemlerini yapabilen yararlı bir programdır. Geniş kapsamlı bir video düzenleme programı arayanlar için Pinnacle VideoSpin iyi bir tercih olacaktır.

Adobe Premier tarzındaki programlar ile aynı olmayan program işini oldukça iyi yaparak, video düzenleme işlemleri yapmak isteyen kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bu programı kullanarak videolu sunumlar hazırlayabilir ve sunumlarınızın içerisinde fotoğraflar ile birlikte ses efektleri ekleyebilirsiniz. Neredeyse tüm popüler medya dosyası formatlarını destekleyen Pinnacle VideoSpin'i kullanarak etkileyici videolu sunumlar hazırlayabilirsiniz.

Programın arayüzü oldukça kullanışlı ve sade olduğu için, programın sahip olduğu 3 temel özelliğe arayüz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Bu 3 kısım altında, projelerinize eklemek için dosyalar seçebilir, zaman çizelgesi görebilir ve önizleme penceresini görebilirsiniz. zaman çizelgesi üzerinden videonuzun her anını organize ederek istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Videolu sunumlar hazırlamak için bir video düzenleme programı arıyorsanız, Pinnacle VideoSpin'i denemenizi tavsiye ederim.

Desteklenen formatlar:

Video için: WMV, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, MJPEG and AVI

Ses için: MP3, MPEG-1 Layer 2, Dolby 2CH