Pixelitor 3.1.3 (windows)

Pixelitor

Pixelitor
ÜCRETSİZ
İndir 2.28 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pixelitor programı ile resim editörü arayışlarınıza bir son verebilir ve tüm resimlerinizi kolayca düzenleyebilirsiniz.

Pixelitor programı, Java altyapısıyla çalışan bir resim düzenleme programı olarak hazırlanmış ve ücretsiz olarak sunuluyor. Açık kaynak kodlu olması sayesinde hem güvenli hem de gelişime açık olduğu kesin olan program, paralı olan programlarda yer alan pek çok işlevi de başarıyla yerine getirebiliyor. Arayüzü her ne kadar biraz demode gibi dursa da bunun programın işlevleri üzerinde herhangi bir negatif etkisi bulunmuyor.

Programın sadelikten öte bol sayıda fonksiyona değer vermesi sebebiyle deneyimsiz kullanıcılar ilk başta zorlanabilirler fakat bir süre sonra tüm araçların yerini bulmakta zorlanmayacağınıza eminim. Programda yer alan fotoğraf filtreleri, çizim olanakları, katmanlı düzenleme imkanları ve birden fazla geri alabilme yetenekleri sayesinde aradığınız pek çok düzenleme işlemini bulabileceğinizi söyleyebilirim.

Toplamda 70'den fazla fotoğraf filtresi barındıran uygulama, parlaklık ve kontrast ayarları, renk düzenlemeleri gibi pek çok klasik resim düzenleme fonksiyonu konusunda da destek sunuyor. Bu araçların geri kalanlarını kısaca listelemek gerekirse;

  • Blending modelleri
  • Gaussian blur özelliği
  • Keskin olmayan maskeleme
  • Histogramlar
  • Çok sayıda formatla çalışabilme

Ücretsiz ve yani fotoğraf düzenleme programları arayışında olanların denemeden geçmek istemeyecekleri programlardan olduğunu düşündüğüm Pixelitor'u indirmeyi unutmayın.

YORUMLAR