Pixsta 2.0 (windows)

Pixsta

2.0
Pixsta
ÜCRETSİZ
İndir 0.76 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pixsta, Instagram'ı bilgisayarlarda kullanmak için geliştirilmiş, ücretsiz bir programdır ve kullanıcıların her türlü beklentisine zorlanmadan cevap verecek şekilde tasarlanmıştır.

Instagram mobil cihaz kullanıcıları arasında epey popüler. Fakat bu servisi bilgisayarlarda kullanmak için tasarlanmış doğru düzgün bir program ne yazık ki mevcut değildi. Pixsta isimli bu program ile artık Instagram'ı bilgisayarlarınızda da kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Kolay ve kısa süren bir yükleme işleminden sonra uygulama görev çubuğunda yerini alıyor. Simgeye tıklayarak ne zaman isterseniz uygulamayı açabilir ve Instagram'da yer alan en popüler fotoğraflara göz atabilirsiniz. Eğer daha derinlemesine bir Instagram deneyimi yaşamak istiyorsanız kendi kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmalısınız. Bu aşamadan sonra kendi fotoğraflarınıza ve takipçilerinizin fotoğraflarına bakabilirsiniz.

Tüm fotoğraflar iyi tasarlanmış bir arayüzde sunulmakta. Fakat programın tek eksisi çalışırken Pokki simgesinin devre dışı bırakılamaması. İki simge gerçekten hoş görünmüyor ve gereksiz bir kalabalık oluşturuyor. Yine de Instagram bizzat kendisi bir masaüstü programı üretene kadar bu program işinizi görecektir.

Siz de Instagram'ın sıkı takipçilerindenseniz ve bu servisi masaüstü bilgisayarınızda da kullanmak istiyorsanız, Pixsta'yı kullanmalısınız.

YORUMLAR