PlayOn 4.2.51 (windows)

PlayOn

PlayOn
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,480

  • Üretici

    MediaMall Technologies

PlayOn, internet üzerinden eriştiğiniz çevrim içi video sitelerini ve kanalları TV'nizden izleyebilmenize olanak sağlayan bir yazılımdır.

Çevrim içi olarak video izlemek güzel  ve eğlencelidir. Fakat bilgisayar başında sürekli oturmak bir süre sonra sizi sıkabilir. İnternet bağlantınızı kullanarak kanalları televizyonunuzda izlemek bu yazılımla mümkün; hem de kablolu bağlantı gerekmeksizin. Bu noktada size PlayOn yardımcı olacak.

PlayOn, bilgisayarınıza indirip kurduğunuz ve daha sonra; Hulu, Comedy Central, ESPN, FOX, NetFlix, Amazon VOD, YouTube, CNBC-E, CNN,TBS, PBS, MTV ve daha pek çoğunu TV’den internet bağlantınızla izleyebileceğiniz bir yazılımdır.

PlayOn’u Windows işletim sistemli bilgisayarınıza indirin ve kurun. Sonra programı çalıştırın. Daha fazlasına ihtiyacınız yok. Eğer PlayStation 3, Wii veya Xbox 360’a sahipseniz, PlayOn bunlarla çok iyi arkadaş olacaktır ve onları ağınız üzerinden tanıyacaktır.

Bilgisayarınızda Wi-Fi bağlantınızı kullanarak PlayOn programını çalıştırdığınızda, internet üzerinde kullanılabilir olan tüm servisler TV’nizde izlenebilir olacaktır.

YORUMLAR