Pointstone Registry Cleaner 4.1.0.120 (windows)

Pointstone Registry Cleaner

Pointstone Registry Cleaner
ÜCRETSİZ
İndir 5.38 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Windows kayıt defterinde yer alan sorun ve fazlalıkları bulmak ve temizlemek için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

Pointstone Registry Cleaner programı, bilgisayarlarımızın sık sık yavaşlamasına neden olan kayıt defterinde yer alan gereksiz verileri temizlemekte kullanılan ücretsiz programlardan bir tanesi. Kayıt defteri temizliği teknik konularda bilgisi olmayan kullanıcılar tarafından gerçekleştirilmesi oldukça zor bir konu ve bu bölümde yapılacak olan değişiklikler çok ciddi veri kayıpları ile sonuçlanabilirler. Fakat yüklediğimiz ve kaldırdığımız onlarca farklı program nedeniyle kayıt defterinin giderek daha fazla büyümesi de bilgisayarların oldukça büyük performans sıkıntıları yaşamasına neden oluyor.

Bu program ise sorunlara sebep olan noktaları kolayca bularak kayıt defteri üzerinde detaylı bir temizlik işlemine olanak tanıyor. Fazla olan bilgileri temizlemenin yanında yanlış girilen veriler gibi noktalarda da işe yarayan program, kayıt defterinin derli toplu durmasına yardımcı oluyor ve sistem çökmeleri gibi durumların önüne geçiyor.

Eğer bilgisayarınızın donanımının yeterli olduğunu düşünüyor ancak performans sorunlarının nereden kaynaklandığını bilmiyorsanız göz atmanız gereken programlardan birisi olduğuna inanıyorum. Oldukça kolay kullanılır ve sade bir arayüze sahip olması nedeniyle acemi kullanıcılar bile neyin ne işe yaradığını kolayca bulacaklardır.