Pokemon Uranium 1.0 (windows)

Pokemon Uranium

1.0
Pokemon Uranium
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,810

  • Üretici

    Uranium Team

Pokemon Uranium, PC başında Pokemon oynamak isteyen oyuncular için ücretsiz alternatif.

Pokemon Uranium, dünya genelinde çılgınlar gibi oynanan artırılmış gerçeklik oyunu Pokemon GO oyununun aksine PC başından oynanabiliyor. Pokemon GO oynamak istiyor ancak bilgisayar karşısından da ayrılmak istemiyorsanız ücretsiz bir alternatif.

Dünya genelinde en çok oynanan mobil oyunlar arasında listenin başında olan, hemen her gün ilginç bir olayla bizleri tanıştıran Pokemon GO oyununun çıkışından sonra gündeme gelen Pokemon Uranium, Pokemon çizgi filmleriyle büyümüş bir grup genç tarafından geliştirilmiş. Pokemon avlamak için zaman ve enerji bulamayan oyunculara hitap ediyor ve 30 saatten fazla oynanış süresi vaat ediyor.

200’e yakın yakalanmayı bekleyen ve gelişimini tamamlamamış Pokemon ve 8 gym bulunan oyunda mobilde olduğu gibi kendinizi gezerken görebiliyor, Pokemon’larla karşılaştığınızda topunuzla atışınızı yaparak yakalamaya çalışıyor, yakaladığınız Pokemon’ları savaştırıp diğer oyuncularla takas edebiliyor, şampiyonluk için yarışıyorsunuz.

Eski nesil oyuncuların hayranlık duyacağı retro görseller sunan Pokemon Uranium’u merak ediyorsanız aşağıdaki videodan oynanış videosuna göz atabilir, yukarıdaki bağlantıdan üreticinin web sitesine gidip PC’nize ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR