Popi TV

Popi TV
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Popi TV programı sayesinde bilgisayarınızda hiç zorlanmadan tüm TV kanallarını takip edebilir ve izleyebilirsiniz.

Not: Popi TV yazılımı yayından kaldırılmıştır, bu nedenle yazılımı artık indirebilmek mümkün değildir. Aynı kategori altındaki alternatif yazılımlara bu bağlantıyı kullanarak göz atabilirsiniz: 

https://www.tamindir.com/windows/ses-ve-video/oynaticilar/


Popi TV uygulaması, bilgisayarınızda TV izlemek için kullanabileceğiniz ücretsiz yerli programlar arasında yer alıyor ve böylece çeşitli internet sitelerinde kanal aramaları ile uğraşmanıza da gerek kalmıyor. Bütün yayınlar canlı olduğu için kullanırken her zaman en güncel programları izleyebilir, ayrıca kanal listesinde hangi kanalda o an hangi yayının olduğunu da görebilirsiniz.

TV izleme ekranında tam ekrana geçiş yapmak, ses düzeylerini ayarlamak gibi temel özellikler de elbette unutulmamış. Ancak programın işlevleri arasında ilginizi çekebileceğine inandığım farklı yanlar da var. Bunları kısaca listelemek gerekirse;

  • Yerli dizileri izleme
  • Yabancı dizileri izleme
  • Flash oyunlar oynama
  • Facebook paylaşımı yapma
  • Twitter paylaşımı yapma

Programın arayüzü kolayca kullanılabilir yapıda hazırlanmış ve tüm ayarlara erişmek oldukça basit. Popi TV'ye Facebook veya Twitter üzerinden giriş yaparak aynı anda televizyon kanallarını izleyebilir ve sosyal ağlarınızdan paylaşımlar yapabilir, kişileri takip edebilirsiniz.

Programda yer alan kanallar konusunda denemelerimiz sırasında herhangi bir sorun yaşamadığımızı da belirtmek gerek. Dilerseniz programı Windows açılışında başlayacak şekilde ayarlayabilir, böylece her defasında baştan açmak zorunda kalmayabilirsiniz.

YORUMLAR