Pretty Run 8.2.0.6 (windows)

Pretty Run

Pretty Run
ÜCRETSİZ
İndir 2.42 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pretty Run ile aradığınız kısayola, bilgiye veya dosyaya kolayca erişebilirsiniz

Pretty Run kullanıcılara aradıkları dosya, yer imi, kısayol gibi bilgilere oldukça hızlı ve pratik bir şekilde erişme imkanı veren bir arama yazılımıdır.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yazılım olan Pretty Run temel olarak kısayol arama ve kısayol bulma konusunda kullanıcılara yardımcı olsa da bu özellik haricinde pano görüntüleme gibi oldukça kullanışlı ek özelliklere de sahip. Pretty Run ile masaüstünüzde, başlat menünüzde veya herhangi bir dosya konumunda yer alan uygulama kısayollarını aratarak yerlerini tespit edebiliyorsunuz. Eğer masaüstünüzü temizlemeye çok zaman ayıramıyorsanız bu özellik oldukça işe yarıyor.

Windows Vista ve sonrasında yayınlanan işletim sistemlerinde her pencereye özel arama bölümlerinin yanında başlat menüsünde de arama bölümü yer alıyor. Pretty Run'ın bu arama bölümlerinden farklı ise arama ile ilgili birçok farklı işlevi de beraberinde getirmesi. Pretty Run ile sadece dosya ve kısayolları değil, Internet Explorer, Firefox ve Google Chrome'da yer alan yer imlerinizi, denetim masası öğelerini, yazıcıları, mp3 etiketlerini arayabiliyorsunuz. Ayrıca çeşitli arama motorlarını tanımlayarak Pretty Run aracılığıyla internet üzerinden arama yapabiliyorsunuz.