Prospector (windows)

Prospector

Prospector
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Prospector yazılımı sayesinde internetten yaptığınız alışverişler esnasında kullandığınız terimleri düzenleyen bir program.

İnternetten alışveriş yapmak günümüzün en popüler aktiviteleri arasında. Fakat aradığımız herhangi bir şeyi bulmak, doğru terimleri aratmak ve nereye bakmamız gerektiğini bilmek işin zor bölümünü oluşturan etmenler arasında.

Prospector isimli bu ücretsiz Windows yazılımı, kullanıcıların tam olarak aradıkları şeyleri bulmalarına ve yaptıkları aramaları kaydederek daha sonra tekrar kullanabilmelerine olanak sağlıyor.

Diyelim ki eBay üzerinden sıkça alışveriş yapıyorsunuz ve yaptığınız aramaları kaydederek daha sonra tekrar kullanabilmek istiyorsunuz. Bu noktada yapmanız gereken tek şey Prospector'u bilgisayarınıza kurmak. Arama alışkanlıklarınız ne kadar karmaşık olursa olsun Prospector sayesinde hepsini kolayca yönetebileceksiniz. Aramaları farklı kategoriler altında toplayabiliyor oluşumuz işimizi kolaylaştıran detaylar arasında. Program sayesinde gizli kalmasını istediğiniz aramaları saklama şansına da sahipsiniz.

Prospector eBay ile senkronize bir şekilde çalışıyor ve site üzerinde yapılan değişiklikleri otomatik olarak güncelliyor. Bu sayede kullanıcıların arama listeleri daima güncel kalıyor.

YORUMLAR