PTS Light (windows)

PTS Light

PTS Light
DENEME SÜRÜMÜ
İndir
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Artık hesabınızı kolay tutacaksınız...

  STOK

Stoklarınız ile ilgili tüm hareketleri ister fiyat ister adetsel olarak izleyebilir. Her stokta 2 Birim tanımlayabilir (1 Paket parke 2,5m2 gibi) istediğiniz birimden çıkış yapabilirsiniz. Her stoğa Barcode tanımlayabilir, bunların barcode etiketi çıktısını istediğiniz ölçüde ve istediğiniz tip barcode türündende çıkarabilirsiniz. Adına , stok koduna ,Grubuna ,Markasına ve bir çok verebileceğiniz özel koda göre filitreleyebilirsiniz . Stok tanımı yaparken Fiyatlarınız USD ,Euro ,TL bazında ayrı ayrı tanımlayabilir, günlük kur üzerinden otomatik TL bazında fatura kesebilirsiniz.
 
 
  CARİ KART

Cari Kart modülünde Tüm hareketleri ayrı ayrı inceleyebilir, Cari kartlar bazında faaliyetleri izleme imkanına sahip olabilirsiniz. Her Cari ile ilgili TL, EURO , USD Bazında ayrı ayrı Cari hesaplarını takip edebilirsiniz. Kayıtlı cari kartlarınız ile Etiket ,Telefon Rehberi ve Zarf oluşturabilirsiniz.
 
 
  KASA

Kasanızı TL olarak tutabilir ,tüm harcamalarınızı ödemelerinizi tutabilir. Bankaya para yatırabilir , çekebilir çeklerinizi ödeyebilir bütün bu işlemler ile ilgili Fiş ve Makbuzların çıkışını alabilirsiniz. Kasanızdan giderlerinizi ve belirteceğiniz özel kodlar ile ilgili tüm raporları takip edebilirsiniz. Tek tuşla Günlük , Aylık , Yıllık veya Tarihler arası filitreleme yapabilirsiniz. Bu modülü Excel kullananlar çok beğenecekler.
 
 
 
   
   BANKA

Bütün Bankalarınızı oluşturabilir ayrı ayrı  banka hareketlerinizi takip edebilirsiniz. Bankanıza vermiş olduğunuz takas çek ve senetlerinizi Takip edebilir , Tahsil edebilir, Pörtföye iade edebilir, Karşılıksız olarak işaretleyebilirsiniz.  Tüm ayrıntılı raporlamayı
isteğinize özel olarak yapabilirsiniz.
 
 
 
   
   ÇEK

Bu modülde kendi çeklerinizi oluşturabilir, cirolayabilir ve her türlü raporlamasını yapabilirsiniz. Müşteri çeklerinizi cirolayabilir, Bankaya takasa gönderebilir ,tahsil edebilir ,Karşılıksız ,Batak olarak işaretleyebilrsiniz. Ayrıca Bu işlemlerle ilgili Baskı ön izlemeyi görebilir ve çıkış alabilirsiniz. Tahsil yada edeyeceğiniz çeklerin gününde uyarı alırsınız çeklerinizin veya müşteri senetlerinizin ortalama vadesini tesbit edebilir ve çekinizin durumu hakkında anında bilgiye sahip olabilirsiniz. çok fonksiyonlu her türlü raporlamayı anında tek tuşla elde edebilirsiniz.
 
 
 
   
   FATURA - İRSALİYE

Fatura ve irsaliye modülünde USD , EURO ve TL bazında Her türlü fatura girişi ve çıkışı yapabilirsiniz. irsaliyelerinizi Toplu halde veya tek olarak faturalattırabilir, Her türlü Stok ve Cari tanımını kolayca bu modül içerisinde gerçekleştirebilirsiniz . Alış ,Satış , Gider, Fason ve bunun gibi birçok fatura türünüzü ayrı ayrı takip edebilir her türde birçok filitreleme yapabilirsiniz. Aylık ,yıllık veya istediğiniz tarihler arasında KDV Raporunuzu ( önceki dönemlerden alacağınız· ve borcunuz dahil) görebilirsiniz. Firma bazında , grup bazında ,Tür bazında diğer vereceğiniz kodlar bazında ayrı ayrı filitrelemeler yapabilir, Durumunuz bazında daha rahat bilgi elde edebilirsiniz.
 
 
 
    ÖZELLİKLER

Tüm Fişlerinizi , Faturanızı , Makbuzlarınızı, ve raporlamalarınızı Mouse ile tutup sürüklemek sureti ile dizayn edebilir , ister barcode , ister yazı veya isterseniz resim ekleyebilirsiniz . Bu işlemler 3 Dakikanızı almayacaktır. Tüm Yedeklerinizi istediğiniz bir yere alabilir , buradan program dahil olmak üzere yedekten geri alabilirsiniz. Hertürlü elektrik kesilmesi veya bilgisayarınızın donma veya kilitlenme durumunda tüm tamiratı tek bir tuşla yapabilirsiniz. Ayrıca Firmalara veya kişilere özel program özelliklerimizde mevcuttur.
 

YORUMLAR