puush 1.0.0.0 (windows)
puush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    944

  • Üretici

    Dean Herbert

Puush programı sayesinde kolayca bilgisayarınızda ekran görüntüleri alabilir ve bunları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Puush programı bilgisayarınızda kolayca ekran görüntüleri almanızı ve bunları paylaşmak istediğiniz kişilerle paylaşmanızı sağlayabilen ücretsiz programlardan bir tanesi. Pek çok ekran görüntüsü programı görüntüyü kaydetmeye izin veriyor ancak otomatik olarak internete yükleme desteği sunmuyor. Puush ise görüntü alınır alınmaz size paylaşmanız gereken linki sunuyor ve böylece hiç beklemeden sosyal ağlardan veya e-posta hesaplarınızdan bu linki gönderebiliyorsunuz.

Uygulamanın kullanıcı arayüzü çok kolay kullanılır bir yapıda düzenlenmiş ve ekran görüntüsü alırken herhangi bir şekilde program arayüzünü kullanmanız da gerekmiyor. Zira kısayol desteği olması nedeniyle direkt olarak klavyenizden ekran görüntüsü alma komutlarını verebiliyorsunuz.

Elbette ekran görüntülerine dair ayarlamalar yapmak isterseniz bunları programın arayüzünü görev çubuğundan çağırarak gerçekleştirebilirsiniz. Bazı kullanıcılar ekran görüntülerini paylaşmak için kullanıcı hesabı alınması gerekliliğini biraz can sıkıcı bulabilirler ancak görüntüler programın kendi servisine yüklendiği için bu çözüme gerek duyulmuş. Maalesef Imgur gibi servislere direkt yükleme mümkün değil.

Almak istediğiniz ekran görüntüleri tam ekran olabileceği gibi, aktif olan program penceresi veya belli bir seçili bölge de olabiliyor. Bu nedenle ekran görüntüsü yakalarken tam olarak istediğiniz şekilde sonuç almak mümkün hale geliyor. Çalışırken herhangi bir sorunla karşılaşmadığımız programı sık sık görüntü paylaşımı yapanların tercih edebileceğine inanıyorum.

YORUMLAR