Qualcomm Killer Network Driver 1.1.56.1651 (windows)

Qualcomm Killer Network Driver

Qualcomm Killer Network Driver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    601

  • Üretici

    Qualcomm

Qualcomm Killer Network Driver ağ donanımınız için kullanabileceğiniz sürücülerdir

Qualcomm Killer Network Driver eğer bilgisayarınızda Qualcomm marka bir network adaptörü varsa kullanabileceğiniz ağ bağdaştırıcısı sürücüsü.

Bilgisayarınızdaki donanımların düzgün bir şekilde çalışabilmesi ve iş görebilmesi için onlarla uyumlu donanım sürücülerini kullanmanız gerekiyor. Herhangi bir sürücü kullanmadığınızda ilgili donanım çalışmayabiliyor ya da çalışsa bile kararlı bir şekilde çalışmayabiliyor. Ayrıca donanımınızın sunduğu kullanışlı özelliklerden faydalanabilmeniz için de o donaımla ilgili sürücüleri yüklemeniz gerekiyor.

Qualcomm Killer Network Driver da Qualcomm'un ürettiği ağ bağdaştırıcınızdan tam verim alabilmeniz gerekli bir sürücü paketi. Qualcomm Killer Network Driver ile ağ bağlantınızın daha stabil olmasını sağlayabilir, olası hatalardan ve kopmalardan kurtulabilirsiniz. Qualcomm Killer Network Driver klasik sürücü dosyalarının yanısıra Killer Network Manager ve Killer Service kullanıcı arayüzlerini de içinde barındırıyor. Bu arayüzler sayesinde ağ bağdaştırıcınızı kolayca denetleyebiliyor ve ek özelliklerinden faydalanabiliyorsunuz.

YORUMLAR