QuickCam 1.0 (windows)

QuickCam

1.0
QuickCam
ÜCRETSİZ
İndir 0.70 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

QuickCam programı sayesinde kolayca güvenlik kameralarınızı internetten yayınlayabilir ve otomatik kayıt yapabilirsiniz.

QuickCam programı, sık sık güvenlik kameralarını takip etmek ve kayıt yapmak zorunda kalıyorsanız kullanabileceğiniz ücretsiz bir araç. Çok basit kullanılır bir arayüze sahip olan program, bir yandan video kameralarınızı takip ederken bir yandan da kameraların yayınını internet üzerinden kesintisiz olarak gerçekleştirebiliyor. Hem küçük iş yerleri hem de kişisel ev kullanımları için denenebilecek olan uygulama, böylece video kameranızı sizin veya başkalarının takip etmesine olanak tanıyor.

Program sadece kamerayı yayınlamakla kalmıyor, aynı zamanda videoda herhangi bir şekilde hareket yakalandığında hemen hareket edilen anları kayıt altına alabiliyor. Böylece hırsızlara ve evinize zarar verebilecek olan kişilere dair video kayıtlarını hiç bir şey yapmadan elde edebiliyorsunuz.

Videoların parlaklık, kontrast ve diğer görüntü ayarlarını da değiştirebilen uygulama, bu sayede daha kaliteli ve net görüntüler elde edebilmenize olanak tanıyor. Tabii ki internet üzerinden yapılan video yayınını belirlediğiniz kişilere açabiliyor ve böylece sadece paylaştığınız kişilerin görüntüleyebilmesine imkan tanıyabiliyorsunuz.

Video kayıtlarının AVI olarak kaydedilmesi biraz yer sıkıntısına sebep olabilir fakat kaliteyi kendiniz ayarlayabildiğiniz için daha düşük kaliteli çekimlerle yer tasarrufu yapabilirsiniz. Pek çok ayara sahip olan ve böylece istenilen özelliklerde video kayıtlarının yapılmasını sağlayan programı güvenle güvenlik kameralarınızı takip için kullanabilirsiniz.

YORUMLAR