Radeon Software Crimson (windows)

Radeon Software Crimson

Radeon Software Crimson
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4,721

  • Üretici

    AMD

Radeon Software Crimson, AMD Catalyst'in yerini alan yeni AMD ekran kartı sürücüleridir

Radeon Software Crimson, eğer AMD marka bir ekran kartı kullanıyorsanız kullanmakta olduğunuz eski AMD Catalyst sürücülerinin yerini alacak yeni AMD ekran kartı driver yazılımı. 

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Radeon Software Crimson temel olarak AMD Catalyst'in daha kullanıcı dostu bir arayüze kavuşturulmuş hali olarak özetlenebilir. AMD'nin ekran kartınız için tamamen baştan tasarladığı bu yazılım basit bir ekran kartı sürücüsü güncellemesinden öte bilgisayarlarınızdan maksimum verim elde etmenizi sağlayacak bir yazılım.

Radeon Software Crimson sisteminizle uyumlu AMD ekran kartı sürücülerini içermenin yanısıra bir otomotik optimizasyon aracı olarak da iş görüyor. Radeon Software Crimson'ı bilgisayarlarına yükleyen kullanıcıların sahip oldukları oyunlar denetleniyor. Bilgisayarınızın bu oyunlarda yakalayabileceği en iyi kalite - performans dengesini Radeon Software Crimson sizin için ayarlıyor. Bu sayede oyunlar içerisindeki karışık grafik ayarlarıyla boğuşma derdinden kurtuluyorsunuz.

Radeon Software Crimson hem yeni oyunlar için hem de DirectX 9 tabanlı eski oyunlar için iyileştirmeler içeriyor. Ayrıca bilgisayarınızdaki video oynatma işlemlerinin kalitesini artıran geliştirmeler de Radeon Software Crimson ile birlikte geliyor.

Radeon Software Crimson yükleme paketi içerisinde oyunlarda video kaydı yapmanıza yardımcı olan AMD Gaming Evolved uygulamasını da bulabilirsiniz.

YORUMLAR