Rankaware 1.4 (windows)

Rankaware

1.4
Rankaware
ÜCRETSİZ
İndir 4.35 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rankaware programı sayesinde anahtar kelimelerinizin arama motorlarındaki sıralamalarını kontrol edebilirsiniz.

Rankaware programı, özellikle web sitesi tasarlama ve pazarlama işleri ile ilgilenenlerin sevecekleri programlardan bir tanesi. Ücretsiz olarak kullanılabilen uygulama, girdiğiniz web sitelerinin Google ve diğer arama motorlarında kaçıncı sıralarda yer aldıklarını size sunabiliyor ve böylece hangi kelimelerde ne kadar çalışma yapmanız gerektiğini kolayca belirleyebiliyorsunuz.

SEO için oldukça önemli olan bu tip araştırmaları elle yapmak oldukça zor ve uzun olduğu için Rankaware sayesinde bu süreyi oldukça kısaltabilirsiniz. Arayüz olarak da çok kolay bir kullanıma sahip olan programı çözmeniz sadece bir kaç dakika alacaktır.

Web sitesi adresini, arama motorunu ve hangi kelimeleri kullanmak istediğinizi belirledikten sonra tek yapmanız gereken programın sonuçları sunmasını beklemek. Bir süre kullandıktan sonra önceki aramalara göre sonuçlarda nasıl değişimler olduğunu da sunabilen program sayesinde çalışmalarınızın etkili olup olmadığını da görebilirsiniz.

Ayrıca elde edilen sonuçları grafik olarak gösterebilme özelliğinden faydalanarak daha kolay rapor okuma yapabilirsiniz. Günlük olarak bir veya birden fazla web sitesini incelemenize olanak tanıdığı için işlerinizin takibini yaparken pek zorlanacağınızı da sanmıyorum.

Eğer arama motoru optimizasyonu ile uğraşıyorsanız programı bilgisayarınızda bulundurmayı unutmayın.

YORUMLAR