Ravenfield (windows)

Ravenfield

Ravenfield
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ravenfield ücretsiz bir FPS oyunudur

Ravenfield bağımsız olarak geliştirilen ve oyunculara Battlefield oyunlarındaki aksiyonu aratmayan bir eğlence sunabilen bir FPS oyunu olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir FPS olan Ravenfield'da kırmızı ve mavi askerler arasındaki savaşlara tanık oluyoruz. Bu birbirinden hiç hoşlanmayan iki taraf topyekün savaşa girişiyorlar ve ellrindeki bütün gücü kullanarak savaş alanının hakimi olmaya çalışıyorlar. Oyuncular mavi tarafın yerine geçerek savaşı sonlandırmak için mücadele etmekteler ve aksiyona dahil olmaktalar.

Ravenfield içinde farklı silahları kullanarak düşmanlarımızı avlayabileceğimiz gibi çeşitli savaş araçlarını da kullanabiliyoruz. Dilerseniz tank kullanarak önünüze çıkanı ezebilir, ya da helikopter ile havadan düşmanlarınıza füze yağdırabilirsiniz. Oyun içinde arabalar, motorlar ve farklı araç türleri de yer almakta. Oyuncular bu araçlara karşı roket atarlar gibi silahları kullanabilmekteler. Ayrıca kullandığınız araçları hasar aldıklarında tamir de edebiliyorsunuz.

Ravenfield, ragdoll physics olarak adlandırılan gerçekçi fizik hesaplamaları içeriyor. Yani patlamalar sonrası cesetlerin ve araçların parçalarının havada uçuştuğuna tanık olabilirsiniz. Oyunun grafikleri olabildiğince basit tutulmuş, bu sayede oyunun daha yüksek performansla çalışması sağlanıyor. Yine de grafiklerin bu hali rahatsız etmiyor.

Ravenfield şu an için sadece tek kişilik olarak oynanmakta. Halen geliştirilmekte olan oyuna ileride multiplayer oyun modları da eklenirse Ravenfield bir hayli başarılı olabilir.