Redeemer (windows)

Redeemer

Redeemer
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Redeemer bolca aksiyon ve vahşet içeren bir oyundur

Redeemer içerdiği yüksek dozda aksiyonu ve eğlenceli oynanışıyla kolayca beğeninizi kazanabilecek top down shooter türünde bir aksiyon oyunu.

Redeemer'da Vasily adlı bir kahramanın yerine geçiyoruz. Kahramanımız, daha önceden dünyanın en büyük sibernetik silah firmalarından birinde güvenlik görevlisi olarak çalışmıştır. Bu görevinde Vasily'den gizlice bir yerlere sızma, suikast yapma ve hatta işkence yapma gibi görevleri yapması istenmiştir. Fakat Vasily, firması kendisini cyborg askerlerinden birine dönüştürmeye niyetlenince karlı dağların arasındaki gizli bir manastıra kaçmıştır.

Vasily manastıra yerleştikten 20 sene sonra cyborg askerler üreten firma manastırın kapısına dayanmıştır. Artık Vasily huzur ve barış içindeki rahip hayatını bırakıp eski vahşi hayatına dönmeli ve sibernetik silah firmasına kalıcı olarak son vermelidir. Biz oyunda kahramanımızı kontrol ediyoruz ve amacını gerçekleştirmesine yardımcı oluyoruz.

Redeemer'ın hack & slash yapısını kullanan savaş sistemi bir hayli eğlenceli. Oyunda düşmanlarımızla savaşmak için yumruklarımızı, tekmelerimizi, yakın mesafede etkili sopa ve boru gibi silahlar ve ateşli silahları kullanabiliyoruz. Buna ek olarak çevremizdeki eşyalardan da savaşırken faydalanabiliyoruz. Yani oyunda elinize ne geçerse düşmanlarınızın kafasında kırabilmektesiniz.

Redeemer'da savaşırken kombolar yapabilmektesiniz. Oyunun en zevkli kısmı ise düşmanlarınıza farklı kanlı infazlar uygulayabilmeniz ve onları parçalayabilmeniz.

Redeemer tatmin edici bir grafik kalitesine sahip. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Service Pack 1 yüklü Windows 7, Windows 8.1 veya Windows 10 işletim sistemi (Oyun sadece 64 bit işletim sistemlerinde çalışmaktadır)

- 3.8 GHz Intel Core i3 6300 işlemci

- 4 GB RAM

- AMD Radeon R9 200 serisi ekran kartı

- DirectX 11

- 7 GB boş depolama alanı

YORUMLAR