Redie Demo (windows)

Redie

Redie
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Redie top down shooter türünde bir aksiyon oyunudur

Redie eğer adrenalin dolu bir aksiyon oyunu oynamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir oyun olarak tanımlanabilir.

Hotline Miami ve Crimsonland gibi oyunları oynadıysanız yabancılık çekmeyeceğiniz top down shooter türünde bir aksiyon oyunu olan Redie'de teröristler ve düşman akserleriyle savaşan bir kahramanın yerine geçiyoruz. Görevimiz gereği silahlarımızı kuşanıyoruz ve düşman üslerini basarak düşmanlarımızı birer birer avlamaya çalışıyoruz. Oyunda belli bir hikaye yok; buna rağmen bolca aksiyon bizi bekliyor.

Redie'de oyuncular 13 farklı silah seçeneklerine sahipler. Bu silahların bazıları düşmanlarınızı tek atışta devirebiliyor. Benzer şekilde düşmanlarınızın kullandığı silahlar da aynı yapıda; yani oyunda aniden ölebilmeniz mümkün. Bu da bir sonraki adımı düşünerek atmanız gerektiği anlamına geliyor.

Redie'de kahramanımızı kuşbakışı kamera açısıyla yönetiyoruz ve kapıları açarak odalara baskın yapıyoruz. Oyunun grafikleri tatmin edici bir kalitede, fizik hesaplamaları da gerçekçi yapıda. Oyun buna rağmen düşük sistem gereksinimlerine sahip. Redie'nin minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows Vista işletim sistemi

- 2 GHz çift çekirdekli işlemci

- 1 GB RAM

- 512 MB video belleğe ve OpenGL 3.3 desteğine sahip ekran kartı

- 300 MB boş depolama alanı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme


YORUMLAR