Reverse Side Demo (windows)

Reverse Side

Reverse Side
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Reverse Side bir astronot olmanıza imkan veren bir aksiyon - macera oyunudur

Reverse Side oyunculara Ay'a yolculuk etme ve adrenalin dolu gizli bir uzay görevine katılma imkanı veren, FPS kamera açısıyla oynanan bir macera oyunu.

Reverse Side'da oyunun hikayesi 1972 yışında başlıyor. İnsanoğlu bu yılda Ay'a ayak bastığında gizemli bir uzay gemisi keşfediyor. Keşfedilen bu gemi ilk başta dünyadan gizlenmiş olsa da 1976'da Sovyetler Birliği tarafından düzenlenen yeni bir Ay operasyonunda bu gemi üzerinde özel olarak araştırma yapılıyor. 2 yıl sonra ise Ay'a yapılan yolculuklar düzenli hale geliyor. Bu nedenle Orbit adlı bilimsel araştırma merkezi kuruluyor. Yine de gizemli uzay gemisinin hakkındaki bilgiler gizli kalmaya devam ediyor.

2023 yılına gelindiğinde ise Orbit ile iletişim kesiliyor. Bağlantının kesilmesinin ardından Ay yörüngesindeki Junior 2 olayı araştırması için görevlendiriliyor. Bu gemi Ay'a iniş yaparken kazan geçiriyor ve mürettebattan sadece Gregory Klimov hayatta kalıyor. Kahramanımızın uzayda hayattakalabilmesi için oksijen, sıcaklık gibi şartlara dikkat etmesi gerekiyor. Biz de ona bu zorlu hayatta kalma koşullarında yardımcı oluyoruz.

Reverse Side'da hayatta kalabilmek için etrafımızı keşfetmeye, hayatımızı devam ettirmemizi sağlayacak eşyaları toplayarak kendi ekipmanlarımızı inşa etmeye çalışıyoruz. Oyunculara özel bir hayatta kalma mücadelesi sunan Reverse Side'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows 7 işletim sistemi
  • 2.4 GHZ çift çekirdekli işlemci
  • 4 GB RAM
  • DirectX 11 destekli ekran kartı
  • DirectX 11
  • İnternet bağlantısı
  • 38 GB boş depolama alanı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR