RGS Backup-Baby 1.5.0 (windows)

RGS Backup-Baby

RGS Backup-Baby
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    93

  • Üretici

    RGS-Avance Software

RGS Backup-Baby programını kullanarak bilgisayarınızda bulunan dizin ve dosyaları kolayca yedekleyebilirsiniz.

RGS Backup-Baby programı, bilgisayarında yer alan dosyaları en hızlı ve kolay yoldan yedeklemek isteyenlerin kullanabilecekleri ücretsiz ve basit programlardan bir tanesi. Temel olarak belirlenen klasörlerde yer alan dosyaların otomatik olarak başka bir konumda yedeklenmesi için hazırlanmış olan program, sahip olduğu dizin belirleme ve diğer yedekleme parametreleri düzenleme seçenekleri sayesinde temel düzeyde yedek alma ihtiyacı hisseden kullanıcıların işine yarayacaktır.

Neredeyse bütün dosya çeşitleri için destek sağlayan program, böylece bilgisayarınızdaki veri güvenliğini sağlayabilmeniz için gerekli imkanları sunuyor ve tüm yedeklenmesi gerekenleri güvenli olarak belirlediğiniz bir diske aktarabiliyor. Aynı zamanda yedeği alınan dosyaların herhangi bir zarar görmediklerini kontrol edebilme ya da yedek işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarı otomatik olarak kapatabilme gibi bir kaç işe yarar özellik daha programla birlikte geliyor.

Temel sürümü ücretsiz olarak sunuluyor ve yukarıda bahsettiğimiz özellikler için herhangi bir bedel ödemenize gerek yok. Ancak daha gelişmiş dosya yedekleme seçeneklerine erişmek isteyen kullanıcılar programın içerisindeki satın alma seçeneklerini kullanarak bu özelliklere erişebilirler.

Eğer mevcut yedekleme yazılımınızdan memnun değilseniz veya sıfırdan bir yedekleme programı kullanarak tüm dosyalarınızı güvenlik altına almak istiyorsanız kesinlikle göz atmanız gereken programlardan birisi diyebilirim.

YORUMLAR