RightNote 3.1.1.4 (windows)

RightNote

RightNote
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 12.18 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kişisel notlarınızı, yapılacak işlerinizi ve diğer bilgilerinizi kaydedip, düzenlemenizi sağlayan faydalı bir not alma programı.

Yapılacak işlerinizi, kişisel bilgilerinizi, raporlarınızı ve projelerinizi daha düzenli bir şekilde saklamak istiyorsanız RightNote tam size göre bir program.

Basit bir arayüze sahip olan bu program düzenli ve net bir kullanım özelliğine sahip. Bu karakteristiği sayesinde her türlü kullanıcı RightNote'u zorlanmadan kullanabiliyor. Not alma özelliğinin yanı sıra yapılacak listesi ve diğer kişisel bilgilerinizi de yönetme imkanı sunan program, kullanımı daha da kolaylaştırmak için "Bootcamp" adı verilen ve kullanıcıya çeşitli ipuçları veren bir özelliğe sahip.

Tüm bu özelliklerin yanı sıra RightNote, imla kontrolü de yapmakta. Bu özellik ile kullanıcılar en karışık notlarını bile daha düzenli bir şekilde tutabiliyor. Buna ek olarak kullanıcılar yarattkları dosyaları isim, tarih, boyut ve renk gibi farklı özelliklere göre kategorilendirip dilediği gibi kişiselleştirebiliyor.