Romero's Aftermath (windows)

Romero's Aftermath

Romero's Aftermath
ÜCRETSİZ
İndir 16.29 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Romero's Aftermath açık dünya tabanlı birzombi oyunudur

Romero's Aftermath oyunculara geniş bir açık dünya içerisinde geçen zorlu bir hayatta kalma mücadelesine davet eden bir FPS oyunu.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir online hayatta kalma oyunu olan Romero's Aftermath'da alternatif bir dünya kıyameti senaryosu konu alınıyor. Bu kıyamet zombilerin ortaya çıkarak medeniyeti yok etmsiyle başlıyor. Zombiler şehirleri istila ettikten sonra hayatta kalan insanlar dağılarak kırsal alanlara ve korunaklı yerlere sığınmaya çalışıyorlar. İşte biz de bu dünyada hayatta kalmaya çalışan bir kahraman olarak oyuna dahil oluyoruz.

Romero's Aftermath'da klasik online FPS oyunlarından biraz daha zengin bir içerik bizi bekliyor. Oyunda kendi sığınağımızı inşa edebiliyor, hayatta kalabilmek ve açlığımızı giderebilmek için ekinler kebiliyor ve toplayarak yiyecek elde edebiliyoruz. Oyun bu yönüyle bize Minecraft'ı andıran bir yapı sunuyor. Oyun içerisinde nasıl bir yol izleyeceğimizi de seçebiliyoruz. Dilersek bir tüccar, dilersek bir barış savaşçısı, dilersek acımasız bir eşkiya veya bunların karışımı olabiliriz.

WarZ yapımcıları tarafından geliştirilen bir başka oyun olan Romero's Aftermath maalesef ki WarZ'de yapılan hataları tekrarlayan ve bu nedenle oyunculardan negatif eleştiriler alan bir yapım. Oyundaki teknik aksaklıklar biraz canınızı sıkabilir. Romero's Aftermath'ın sistem gereksinimleri de bir hayli yüksek. Romero's Aftermath minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • 64 Bit Windows 7 işletim sistemi
  • 2.7 GHZ i5 işlemci
  • 6 GB RAM
  • Nvidia GeForce 660 ekran kartı
  • DirectX 9.0c
  • İnternet bağlantısı
  • 4 GB boş depolama alanı

YORUMLAR