Route Z (windows)
Route Z
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    282

  • Üretici

    Hitcents.com, Inc.

Route Z, tam donanımlı özel yapım aracınızla zombileri ezerek ilerlediğiniz aksiyon yüklü bir oyun.

Route Z, dünyayı saran zombilere karşı tek başımıza mücadele verdiğimiz aksiyon oyunları arasında. Hayatta kalmayı başaran tek kişi olarak hurda aracımıza biniyor ve zırhımızı, silahlarımızı kullanarak kana aç yürüyen ölüleri silip süpürüyoruz.

Hem mobil hem de masaüstünde kaliteli görselleri ve atmosferi yansıtan müzikleriyle dikkat çeken zombi oyununda silahlarla donatılmış özel yapım araçlara biniyoruz. Görevimiz dünyayı istila eden zombilerin kökünü kazımak.

Oyunda kurtulan tek kişi biz olduğumuzdan yolumuza sadece zombiler çıkıyor. Bu noktada gerek ezerek gerekse de aracın üzerine konumlandırılmış silahı kullanarak zombileri kolaylıkla öldürebileceğinizi düşünebilirsiniz ancak işiniz o kadar basit değil. Aracımızla ilerlerken yolumuza farklı noktalara dizilmiş set ve arabalar çıkabiliyor. Bunların yanı sıra hiç olmadık bir vakitte aracımızın benzini bitebiliyor. Neyse ki oyunun kontrolleri çok basit. Aracımız kendiliğinden yol alıyor; biz sadece yönü tayin ediyoruz. Silahımızı kullanırken özel olarak nişan almamız gerekmiyor. Zombinin olduğu yöne dokunduğumuzda silahımız otomatik ateş alıyor. Tabii ki bir bölümü baştan sona silahla bitirmek mümkün değil; mermimiz bir noktadan sonra tükeniyor ve ezerek yolumuza devam ediyoruz.

Oyun esnasında öldürdüğümüz zombi sayısı ve katettiğimiz mesafeye göre değişen puanımızı yeni bir araç satın almak, mevcut aracımızın silahını değiştirmek, depomuzu doldurmak ve zırhımız için harcayabiliyoruz.

YORUMLAR