Royal RSS Reader 1.58 (windows)

Royal RSS Reader

Royal RSS Reader
ÜCRETSİZ
İndir 0.21 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Web sitelerinin RSS yayınlarını bilgisayarınızdan en kolay yoldan takip etmek için kullanabileceğiniz hızlı ve ücretsiz bir araç.

Royal RSS Reader programı, pek çok web sitesini takip etmek için RSS yayınlarından faydalanan ancak istediği uygulamayı bulamayanlar için hazırlanmış bir Windows programı. Özellikle Google Reader'ın kapatılmasının ardından kaliteli veya işe yarar bir RSS uygulaması bulmak oldukça zor hale geldi ve kullanıcılar alternatif olarak kullanabilecekleri programlar arıyorlar.

Windows içerisinden direkt olarak RSS'leri takip etmenize imkan tanıyan uygulama, RSS 0.91/0.92/1.0/2.0 ve Atom'u takip edebiliyor. Programı aktif olarak kullanmak için tek yapmanız gereken girdiğiniz internet sitesinde yer alan RSS ikonunu sürüklemek ve programın içerisine bırakmak. Dilerseniz RSS'nin adresini de yazarak yine aynı işlevi gerçekleştirebilirsiniz.

Programı kapattığınızda başlat çubuğuna gidiyor ve böylece sürekli olarak aktif kalarak RSS'leri takip etmeye devam ediyor. Yeni bir yazı geldiğinde ise direkt olarak bunu size ufak bir pencere ile bildiriyor. RSS takibi için web servislerini değil de bilgisayarını kullanmak isteyenlerin sahip olmaları gereken iyi alternatiflerden bir tanesi olduğunu söyleyebilirim.

YORUMLAR