ScanSpeeder 1.5.1 (windows)

ScanSpeeder

ScanSpeeder
ÜCRETSİZ
İndir 4.13 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ScanSpeeder sayesinde tarayıcınızın daha hızlı ve kolay bir şekilde çoklu tarama işlemi gerçekleştirmesini sağlayabiliyorsunuz.

ScanSpeeder programı, doküman ve belge tarama işlemleri için tarayıcı cihazlardan faydalanan Windows kullanıcılarının, bu işlemleri daha hızlı bir hale getirmek için kullanabilecekleri ücretsiz araçlar arasında yer alıyor. Tarayıcı donanımların yanında gelen yazılımların genellikle pek hızlı işlem yapmaya müsaade etmemeleri ve birden fazla şeyi tek seferde taramak isteyenlere yeterince yardımcı olmamaları nedeniyle hazırlanan ScanSpeeder, kolay kullanılır yapısıyla da zorlanmadan tüm özelliklerinden faydalanmanızı sağlıyor.

Programı kullandığınızda, tek bir tarayıcının içerisine sığdırabildiğiniz kadar fotoğraf ya da doküman yerleştirebiliyor, daha sonra bu taranan belgelerin otomatik olarak tanımlanarak ayrı belgeler halinde kaydedilmelerini sağlayabiliyorsunuz. Bir kaç fare tıklamasından daha fazla efor sarfetmek gerekmediği için tarama işlemlerini ikişer üçer belgeler halinde gerçekleştirebiliyor ve böylelikle çok hızlı bir şekilde arşivinizi oluşturabiliyorsunuz.

Eğer tarama işlemi sırasında belge ve fotoğrafları eğri yerleştirdiyseniz, onların düzeltilmesi işlemini de kendisi halledebilen ScanSpeeder, bu sayede hiç bir düzeltme işlemini yapmanıza gerek bırakmıyor. Fotoğraflara yazılar eklemek ve böylece kalıcı mesajlar bırakmak da yine uygulamanın yetenekleri arasında yer alıyor.

Taranan belgeleri daha sonra iş arkadaşlarınıza, ailenize veya dostlarınıza göndermek istiyor ancak boyutlarının yüksek olmasından şikayet ediyorsanız kullanabileceğiniz bir optimizasyon aracı da programın sundukları arasında. Bu sayede dosya boyutu sınırlamalarını gerçekleştirerek daha kolay paylaşım olanağı yakalayabiliyorsunuz.

Tarayıcısını daha verimli ve etkili bir şekilde kullanmak isteyenlerin denemeden geçmemeleri gereken araçlardan birisi olduğunu düşünüyorum.

YORUMLAR