ScrnSnap 1.2.7 (windows)

ScrnSnap

ScrnSnap
ÜCRETSİZ
İndir 0.16 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızdan ekran görüntüleri yakalamak ve bunları otomatik olarak FTP hesabınıza yüklemek için ücretsiz olan bu programı deneyebilirsiniz.

ScrnSnap programı bilgisayarınızın ekranında yer alan bilgilerin ekran görüntülerini almak için kullanabileceğiniz ücretsiz araçlar arasında ve sadece bir kaç tıklama ile istediğiniz görüntüleri almanıza olanak tanıyor. Belirlediğiniz kısayollar sayesinde tüm operasyonları gerçekleştirmek oldukça kolay.

Temel ekran görüntüsü yakalama modları olarak tam ekran yakalama, sadece aktif olan pencereyi yakalama ya da belirlediğiniz bölgeyi yakalama gibi üç farklı mod yer alıyor ve böylece tam olarak ihtiyacınıza yönelik olarak dilediğiniz ekran görüntüsüne sahip olabiliyorsunuz.

Ancak programın oldukça ilginç özelliklerinden bir tanesi olarak web sayfası yakalama karşımıza çıkıyor. ScrnSnap'a bir web sitesinin adresini girdikten sonra tek yapmanız gereken programın o web sitesinin tüm sayfasının ekran görüntüsünü almasını beklemek. Böylece hiç uğraşmadan direkt olarak URL girerek onlarca web sitesinin görüntüsünü yakalayabilirsiniz.

Gecikmeli çekim özelliğine de sahip olan uygulama, belirlediğiniz milisaniye kadar ekran görüntüsü alımını geciktirebiliyor. Böylece istediğiniz koşulların ne kadar saniye sonra gerçekleşeceğini biliyorsanız işiniz oldukça kolay hale geliyor.

Web kamerasından bile ekran görüntüsü alabilen program daha sonra aldığınız ekran görüntülerini otomatik olarak belirleyeceğiniz bir FTP hesabına da aktarabiliyor ve saklayabiliyor. Kurulum gerektirmeyen program böylece USB disklerde bile taşınabiliyor ve gittiğiniz her yerde kullanılabilir hale geliyor.

YORUMLAR