Selpar Winkitpro 2.03 (windows)

Selpar Winkitpro

Selpar Winkitpro
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    6,425

  • Üretici

    Selpar

Selpar Winkitpro;orijinal ve Türk yan sanayii olmak üzere toplam 65 marka oto yedek parça fiyat listesi ve yaklaşık 300 adet üretici firma listesini içinde bulunduran satış ve yedek parça programıdır.

Selpar Winkitpro;orijinal ve Türk yan sanayii olmak üzere toplam 65 marka oto yedek parça fiyat listesi ve yaklaşık 300 adet üretici firma listesini içinde bulunduran satış ve yedek parça programıdır.

Fiyat listelerindeki değişiklikler, programa internet üzerinden online olarak, yansıtılmaktadır. Fiyat listelerinde, yedek parçaların fiyat bilgilerinin yanı sıra, değişen parça numaraları, model, depo, grup vb gibi ihtiyaç duyulabilecek tüm veriler de sürekli olarak güncellenmektedir.

Genel Özellikleri:

Parça Sorgulama

Orijinal ve Türk yan sanayii olmak üzere toplam 65 marka oto yedek parça fiyat listesi ve yaklaşık 300 adet üretici firma listesi bulunmaktadır. Fiyat listelerindeki değişiklikler, programa internet üzerinden online olarak, yansıtılmaktadır. Fiyat listelerinde, yedek parçaların fiyat bilgilerinin yanı sıra, değişen parça numaraları, model, depo, grup vb gibi ihtiyaç duyulabilecek tüm veriler de sürekli olarak güncellenmektedir.

  Muadil Bilgileri

Yedek parça fiyat listesindeki, orijinal veya yan sanayi her hangi bir yedek parçanın üzerine çift tıkladığınızda bu parçanın yan sanayi, orijinal veya üretici markalardaki muadil bilgileri karşınıza gelmektedir. Bu sayede hangi parçaların hangi araçlara uygun olduğu ve hangi fiyatlardan temin edilebileceği gibi konularda kullanıcıya bilgi verilmektedir.

  Yedek Parça Resimleri

Yedek parça listesindeki bir parçaya çift tıkladığınızda, o parçaya ait, üreticisinden veya muadilinden sağlanan, resim bilgileri ekrana gelmektedir. Tıpkı muadil bilgilerinde olduğu gibi yedek parça resimleri de sürekli olarak güncellenmekte ve güncelleme Cd leri ile periodik olarak kullanıcılara ulaştırılmaktadır.

Marka Ve Firmalar:

ANADOLU, ATAK TAŞIT A.Ş, ATILGAN OTOM., ATLAS OTOM.AYAR OTOM, BABA OTOM., BAŞBUĞ, BOSCH, BURSAM, CANLI OTOM., DELTA., DOĞUŞ OTOM., ELİF  OTOM., ERDEMLER, FAM OTOM., GÜLPAR, GÜR OTOMOBİLCİLİK, HİLAL, İLKERLER, İZMİR OTOM, KARLAND, KAYALAR, MAKO, MARTAŞ, OSMANLI, OTO BİLYA, OTO İSMAİL, OTO SÜLEYMAN, ÖZAŞ, ÖZNUR OTO, ŞENER OTO, ÜRETKEN GRUP

ALFA ROMEO, BMW, CHEVROLET, CITROEN, DAEWOO, DAF, DAIHATSU, DODGE, FORD, HONDA, HYUNDAI, ISUZU, IVECO, K.MİNİBÜS, K.OTOBÜS, KIA, LADA, LANDROVER, MAZDA, MASSEY FERGUSON, MAGİRUS, MERCEDES, MITSUBISHI, NEW HOLLAND, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, PORSCHE, PROTON, RENAULT, ROVER, SKODA, SUBARU, SUZUKİ, TATA, TOFAS-FİAT, TOYOTA, VOLKSWAGEN, VOLVO

A.B.A. RULMAN, AC DELCO, ACROLCAR, UJUSA, AKKARDAN, ALFA, ALKAR, ALKO, ANKA, ARKPRES, ASMETAL, ATE, AXO, AYBAY, AYFAR, BEHR, BELTAN, BEMAG, BENDIX, BENPART, BRU, BEŞER, BEŞMAK, BODUROĞLU KAUÇUK, BOGE, BOŞAL, BRADI, BRECO, BREMBO, BREMI, CAVO, CERCELİK, CHAMPION, CLEAN FILTRE, CONTITECH, CORTECO, DAYCO, DELPHI, DEPO, DİTAŞ, DODUCO, DOLZ, EKG, ELEKTROFEN, ELO, ELRING, EMBO, EMKA, EMT, ENKO, ERA, ERKURP, ERMAK, EUROSTAMP, FARBA, FAZ, FEBİ, FERODO, FRAM, FTE, FUJİ FİLTRE, GABRİEL, GATES, GB KAUÇUK, GERİ, GOETZE, GRAF, HELLA, HIDO, HUTHCINSON, INA RULMAN, IRAUTO, İBRAŞ, JEEP, JURİD, KALE,  KLİPS, KNECHT, LIP, LOBRO, LUCAS, LUK, MAGNETTİ, MARELLİ, MAHLE, MAPA, MARELLİ, MASTER, MATAY, MEAT, MEGA, METELLİ, MICRONAIR, MITA, MONROE, NESAN, NGK, NIPPON, NISSENS, NK, NRF, NURPAR, OCAP, ORS RULMAN, OTO CONTA, PAGID , PHIRA, PLASTIKAP,  PRENS, PURFLUKS, QUINTON, HAZELL, RAPRO, REMSA, RIW, ROTA, SACHS, SANCO, SANEL, SASIC, SILA, SİLBAK, SİMPAR, SİSMAK, SKF, SNR, SOSA, SPIDAN, SUPSAN, SWAG, SWF, TDS, TEKNOROT, TEXTAR, TRV, TUNCH, UNIPOT, USO, ÜÇ-AL, VALEO, VAN WEZEL, VERNET, WALKER, WORTHY, ZEN

YORUMLAR