Shareaholic 3.0.1 (windows)

Shareaholic

Shareaholic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,128

  • Üretici

    Shareaholic

Shareaholic, internetteki içerikleri sosyal ağ, e-posta, anlık mesajlaşma, yer imi ve rss servislerinin tamamında kolayca paylaşmanızı sağlayan bir firefox eklentisi.

Onlarca sosyal ağ hesabı için paylaşım imkanlarınızı artırıp kolaylaştırmak istiyorsanız, alanının en başarılı yazılımlarından olan Shareaholic'i denemelisiniz. Facebook, Twitter, LinkedIn, Google Mail, WordPress gibi aklınıza gelen hemen her servisi destekleyen Shareaholic sosyal ağ, e-posta, anlık mesajlaşma, yer imi ve RSS servislerinin tamamı için kullanılabilir.

Eklentiyi kullandığınızda web sitelerinin desteklediği paylaşım imkanlarıyla sınırlı kalmadan her paylaşımı gerçekleştirebilirsiniz. Shareaholic'in desteklediği tüm servisleri bu sayfadan görebilirsiniz. Eklentiyle aynı paylaşımı birden fazla platformda gerçekleştirme şansınız da doğuyor.

Tarayıcının adres çubuğuna eklediği küçük bir ikondan açılan eklenti, tarayıcıyı yavaşlatmadan çalışıyor. İsterseniz Shareaholic'i sosyal medya takibi için de kullanabiliyorsunuz. İnternetin ve sosyal ağların en popüler içeriklerine hızlıca göz atabilirsiniz. Gerçek zamanlı takip sayesinde siz de takipçilerinizle hızlı bir paylaşım diyaloğu içine olursunuz. Web içeriklerini istediğiniz her platformdan kolayca paylaşmak için Shareaholic pratik ve hızlı bir çözüm sunuyor.

YORUMLAR