Siegefall (windows)

Siegefall

Siegefall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Siegefall bolca aksiyon içeren bir strateji oyunudur

Siegefall eğer fantastik hikayeleri seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir strateji oyunu.

Windows 8 işletim sistemini kullanan bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir gerçek zamanlı strateji oyunu olan Siegefall'da fantastik bir dünyanın hükümdarlığı için savaş veren güçlerin savaşlarına tanık oluyoruz. Kendi tarafımızı seçtikten sonra oyuna başladığımız Siegefall'da kendi ordumuzu inşa ediyor, büyülü güçleri kullanarak düşman kalelerine görkemli kuşatmalar yapabiliyoruz.

Siegefall'da ordumuzu oluştururken bir yandan çeşitli kahramanları ordumuza liderlik etmeleri için ordumuza dahil edebiliyoruz. Dev cüsseleriyle savaş alanında fark yaratan kahramanlarımızı oyunda ilerledikçe geliştirebilmemiz de mümkün. Siegefall'da düşman kalelerini kuşattığımız gibi kendi kalemizi de kuşatmalara karşı korumamız gerekiyor.

Yüksek grafik kalitesine sahip bir oyun olan Siegefall'da görsel efektler oldukça hoş. Oyunda savaşın gidişatını değiştirmek için çeşitli savaş kartlarını da kullanabiliyoruz. Bu kartlarla yanan kayaları ve öfkeli ejderhaları düşman üzerine salabilmemiz mümkün.

YORUMLAR