Silence Demo (windows)

Silence

Silence
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Silence bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunudur

Silence eğer hikaye odaklı oyunları seviyorsanız ve size film tadında bir oyun tecrübesi yaşatacak bir oyun arıyorsanız hoşunuza gidebilecek bir macera oyunu.

Günümüzden 7 yıl önce yayınlanan The Whispered World adlı oyun çıktığı dönemde sahip olduğu hikaye ile büyük beğeni kazanmıştı. Oyunun geliştiricisi Daedalic Entertainment aradan geçen uzun sürenin ardından bu başarılı oyununun devamını getirmeye karar verdi ve bize Silence'ı sundu. The Whispered World 2 olarak da tanımlanabilecek Silence'da Noah ve Renie adlı iki kardeşin serüveni konu alınıyor. Bu kardeşlerden kardeşlerden olan Noah, Renie'yi kaybettikten sonra onu bulmaya çalışıyor ve biz de ona yardımcı oluyoruz.

Silence, bizi fantastik bir dünyaya konuk ediyor. Bu fantastik dünyada boyutlar arasında yolculuk ediyor ve birçok ilginç karakterle tanışıyoruz. Oyunda yer alan karanlık yaratıkların yanısıra sihirli tırtıl Spot gibi sempatik karakterle de karşılaşmaktayız.

Silence oldukça kaliteli grafiklere sahip. Oyunda 3 boyutlu karakter modellemeleri 2 boyutlu mekan tasarımlarıyla birleşiyor. Silence'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- 2 GHz çift çekirdekli işlemci

- 4 GB RAM

- Nvidia GeForce GTX 280, ATI Radeon HD 5800 veya Intel HD 5000 ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 20 GB boş depolama alanı

- DirectX 9.0c uyumlu, son sürücülere sahip ses kartı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR