simplifast 1.4.7.4 (windows)

simplifast

simplifast
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 15.17 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

simplifast, sisteminizin performansını arttırmak için kullanabileceğiniz etkili bir bakım aracıdır.

simplifast, günden güne yavaşlayan bilgisayarlarınızın performansını arttırmak için kullanabileceğiniz oldukça etkili bir sistem bakım aracıdır.

Bilgisayarınızın daha hızlı ve kararlı çalışmasını sağlamak için kullanabileceğiniz program, oldukça kullanışlı ve güvenilirdir.

Windows işletim sistemi üzerinde ortaya çıkan sistem sorunlarını tarayan ve bu sorunları ortadan kaldırarak sisteminizi en iyi şekilde çalışması için optimize eden simplifast, gerçek performansı arayan kullanıcılar için oldukça geçerli bir çözüm sunmaktadır.

Sadece sistem ayarları dışında internet ayarlarınızı ve internet bağlantınızı da onaracak olan program, internet üzerinde çok daha hızlı gezinmenize de olanak sağlayacaktır.

Disk birleştirme, başlangıç programlarını kaldırma ve yüksek performans modu gibi özellikleri kullanıcılara sunan simplifast, bilgisayarlarınızın ilk günkü gibi çalışmasını sağlayacaktır.

Not: Programı ücretsiz olarak kullanabilmek için e-posta adresiniz ile kayıt olmanız ve tarafınıza gelen ürün anahtarını programa ilk kez giriş yaptığınızda onaylamanız gerekmektedir.

YORUMLAR