simplisafe 1.4.7.4 (windows)

simplisafe

simplisafe
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 15.17 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

simplisafe ile bilgisayarınızın güvenliğini sağlayabileceğiniz gibi silinen veya kaybolan dosyalarınızı da kurtarabilirsiniz.

Maksimum güvenlik isteyen kullanıcılar için tasarlanmış olan simplesafe, kullanıcıların arkalarında bıraktıkları dijital izlerden kurtulmalarına ve daha önce silmiş oldukları dosyaları geri dönüştürülemeyecek şekilde parçalamalarına olanak sağlar.

Genel olarak gizlilik sorunlarına odaklanan program, bilgisayarınızın güvenlik seviyesini artırdığı gibi sisteminizi de sürekli olarak güncel tutarak, olası güvenlik açıklarının önüne geçer.

Tüm bunların dışında bilgisayarınız üzerinde yer alan donanımlara ve yazılımlara ait en güncel sürücüleri ve sürümleri otomatik olarak tarayan, bulan ve güncelleyen program, tüm donanımlarınızı ve yazılımlarınızı en verimli şekilde kullanmanızı sağlar.

Ayrıca bilgisayarınız üzerinden yanlışlıkla veya isteyerek sildiğiniz dosyaları tarayarak geri getirmenize de olanak sağlayan program, gerçekten oldukça güvenilir ve kullanışlıdır.

Çevrimiçi güvenliğe ve gizliliğe önem veren tüm kullanıcıların denemesi gereken simplisafe'i tüm kullanıcılarımıza öneririm.

simplisafe Özellikleri:

  • Silinmiş dosya ve verileri kurtarma
  • Geri dönüştürülebilir dosyaları silme
  • Donanımlarınıza ait sürücüleri ve yazılım sürümlerini güncelleme
  • İnternet geçmişini silme

YORUMLAR