SimplyFile 3.1.0.268 (windows)

SimplyFile

SimplyFile
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 1.13 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SimplyFile, tüm gelen e-postaları hızlı ve verimli bir şekilde Outlook klasörlerinize taşımanıza olanak sağlayan bir yazılımdır.

SimplyFile, akıllı bir dosyalama ve arşivleme asistanıdır. Gelen tüm e-postalarınızı hızlı ve verimli bir şekilde Outlook klasörlerine taşımanıza yardımcı olan program, kendine özgü benzersiz bir tahmini dosya depolama teknolojisine sahiptir. Sadece tek bir tıklamayla tüm e-postalarınızı ilgili klasörlere taşımanıza olanak sağlayan yazılım, bu konuda gerçekten başarılıdır.

Kullanıcılardan gelen yorumlar ve geliştirici tarafından yapılan testler sonrasında ortaya çıkan sonuç, SimplyFile'ın gelen e-postaları doğru klasörlere taşıma konusunda yüzde 90 başarı gösterdiği yönündedir.

Gelen kutunuzun sizin kontrolünüz dışında sürekli olarak gereksiz e-postalar nedeniyle büyümeye devam mı ediyor? Merak etmeyin. SimplyFile gelen e-postalarınızı sizin için yönetecektir. Gereksiz olan e-postaları silecek ve gerekli olanları farklı klasörler altında arşivlemenizi sağlayacaktır.

Sonuç olarak sağlıklı bir gelen kutusunun boş bir gelen kutusu olduğunu düşündüğümüz zaman, SimplyFile bunu size sağlayacaktır.

Gelişmiş algoritması sayesinde sizin gelen e-postalarla yaptığınız işlemleri hızlı bir şekilde öğrenen yazılım, daha sonra dosyalama ve arşivleme işlemlerini sizin yerinize otomatik olarak yapacak ve sizlere zaman kazandıracaktır.