Skull & Bones (windows)

Skull & Bones

Skull & Bones
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Skull & Bones, Ubisoft Singapur tarafından geliştirilen ve Hint Okyanusu'nda ticaret gemileri avlayabildiğimiz bir korsancılık oyunudur.

Skull & Bones, Ubisoft tarafından geliştirilen ve gerçekçi bir korsancılık deneyimi sunan bir oyundur. 

Korsanlığın altın çağında, Renegade isimli gemide başladığımız oyunda, Dünya üzerindeki en güçlü silahları kontrol ediyor ve Hint Okyanusu'nda seyahet eden ticaret gemilerini avlıyoruz. Oyunun hikayesinde oyuncular, kralın affını almasına rağmen Karayip'lerden Hint Okyanusu'na geçen bir kaptanı kontrol ediyor ve onun kurduğu yetenekli tayfayla birlikte bölgedeki bütün ticaret yollarının tozunu attırıyoruz. 

Assassin's Creed: Black Flag ile ilk defa AAA seviyesinde tattığımız gemi savaşlarını, korsan temasıyla ve çok daha iyi şekilde önümüze getirmeyi başaran Ubisoft Singapur, her ne kadar halefi Black Flag'ten yararlansa da kendine has bir oynanış sistemi ve daha önce görmediğimiz dinamikleri ile yaşanmamış bir deneyimin de kapılarını aralıyor. Sadece bir gemi ve küçük bir tayfayla başladığımız oyun boyunca, efsaneler arasına giren bir korsan kralı olmaya kadar yürüdüğümüz Skull & Bones'da, online PvP maçlarına da girerek, kendi gücümüzü başka oyunculara karşı da test edebiliyoruz. Son dönemde çıkan en eğlenceli ve ciddi yapımlardan bir tanesi olan Skull & Bones'un ilk oynanış videosunu da hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. 

YORUMLAR