Smallx264 0.6.326 (windows)

Smallx264

Smallx264
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    351

  • Üretici

    Okan Ozcan

Elinizdeki video dosyalarının formatlarını ve kodlamalarını Handbrake motoruna göre dönüştürmek için bu programı kullanabilirsiniz.

Smallx264 programı hızlıca ve kolayca kullanabileceğiniz bir video formatı dönüştürücüsü ve encode yani kodlama işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Programın hazırlanmasındaki temel araç Handbrake kodlama motoru için en basit arayüzü oluşturmak ve varolan seçenekleri en çabuk ulaşılabilir halde kullanıcılara sunmak.

Ancak uygulamanın bu basit olma amacının onun işlevlerini kıstığını düşünmeyin. Hem en popüler video formatlarını desteklemesi, hem de çok yüksek hızda çalışması ve bu sırada sistem kaynaklarını aşırı tüketmemesi sayesinde kesinlikle denenmesi gerekenler arasına girebiliyor.

Smallx264'ün yapabildiği işlemler ve diğer yetenekler arasında deinterlacing, denoising, deblocking ve greyscale gibi basitliğinden beklenmeyecek düzeyde işlemler yer alıyor. Videolarını farklı mobil cihazlara uygun şekilde dönüştürmek isteyenlerin de kullanabileceği uygulama tamamen ücretsiz ve açık kaynak kodlu olarak yayınlanıyor.

YORUMLAR