Snap Backup 5.6 (windows)

Snap Backup

5.6
Snap Backup
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  398

 • Üretici

  Center Key Software

Snap Backup, kullanıcılara tek tıklamayla yedekleme çözümü sunan ücretsiz bir dosya yedekleme programıdır.

Snap Backup, kullanıcıların kendileri için önem taşıyan dosyaları belirli zaman aralıklarında hızlı ve kolay bir şekilde yedeklemelerine olanak sağlayan ücretsiz bir dosya yedekleme programıdır.

Tek pencereden oluşan oldukça basit ve sade bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programı ilk kez çalıştırdığınız zaman yapmanız gereken tek şey yedeklemek istediğiniz dosyaların yer aldığı kaynak klasörü ve dosyaların yedeklenmesini istediğiniz hedef klasörü belirlemektir.

Herhangi bir dosya veya klasörü kolayca yedekleyebileceğiniz programın en güzel özelliklerinden bir tanesi yedekleme işlemini sadece tek bir tıklamayla yerine getirebilmesidir.

Programın güzel özelliklerinden bir diğeriyse yedeklemek istediğiniz verileri doğrudan USB bellekler veya taşınabilir diskler üzerine arşivleyebilmenizdir. Bu sayede sabit diskinizin başına bir şey gelmesi durumunda yedeklemiş olduğunuz tüm veriler korunmuş olacaktır.

Yedekleme işlemi sırasında yedeklenecek olan tüm verileri otomatik olarak sıkıştıran program, bu sayede disk alanından da tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Sıkıştırılarak yedeklenen tüm dosyalar sıradan bir dosya sıkıştırma programı yardımıyla kolayca açılarak yeniden kullanılabilir.

Tek tıklamayla sizin için önem taşıyan tüm verileri yedekleyebileceğiniz Snap Backup adlı programı tüm kullanıcılarımıza öneririm.

Snap Backup Özellikleri:

 • Tek tıklamayla yedekleme
 • Özelleştirilebilir ayarlar
 • Java tabanlı bir program olduğu için tüm platformlar üzerinde çalışabilme

YORUMLAR