SnapX 1.0.42 (windows)

SnapX

SnapX
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SnapX pratik bir ekran görüntüsü alma programıdır

SnapX kullanıcılara ekran görüntüsü yakalama konusunda pratik bir çözüm sunan bir yazılım. 

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir ekran görüntüsü alma programı olan SnapX, ekran görüntüsü alma işini zahmetsiz hale getirmek için tasarlanmış bir program. Kimi zaman bir intenret sayfasında gördüğünüz bir şeyin ya da masaüstünüzde gerçekleştirdiğiniz bir işlemin görüntüsünü bilgisayarınıza kaydetmeniz gerekiyor. Bu işi Windows'un klasik yöntemiyle Print Screen tuşuna basarak ve Paint programını açarak aldığınız görüntüyü Paint'e yapıştırarak, sonrasında görüntüyü biligsayarınıza kaydederek yapabilirsiniz. Fakat bu işlem hiç de pratik olmuyor. SnapX ise ekran görüntüsü alma sürecini daha da kısaltıyor.

SnapX'i yüklediğinizde masaüstünüze yerleştirilen araç kutusunu kullanarak saniyeler içinde ekran görüntüsü alabilirsiniz. Program bütün ekranın, aktif bir pencerenin veya seçeceğiniz bir bölgenin ekran görüntüsünü alabiliyor. Ekran görüntüsü alındıktan sonra otomatik olarka önizlemesi karşınıza geliyor. Bu önizleme penceresinde ekran görüntüsünün boyutunu değiştirebiliyorsunuz ve bilgisayarınıza kaydedebiliyorsunuz.

SnapX aldığınız ekran görüntüleri için boyut değiştirme haricinde düzenleme seçenekleri sunmasa da hızlı bir şekilde ekran görüntüsü alıp kaydetmek istiyorsanız ihtiyacınızı karşılayabiliyor.

ARTILAR

Ekran görüntüsünün boyutunu değiştirebilme

Farklı ekran görüntüsü alma seçenekleri

Hızlı ve pratik ekran görüntüsü alma

EKSİLER

Düzenleme araçlarına yer verilmemesi