Social Image 2.0.0 (windows)

Social Image

Social Image
ÜCRETSİZ
İndir 0.40 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Social Image programını kullanarak fotoğraflarınızı açabilir, düzenleyebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Social Image programı, bilgisayarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz bir resim görüntüleme ve düzenleme programı. Aynı zamanda ücretsiz olarak sunulması ve çok kolay kullanılır bir arayüze sahip olması nedeniyle basit görüntüleme ve efekt işlemlerine olanak tanıyan uygulamayı kullanmak isteyeceğinize inanıyorum.

Elbette profesyonel programların düzeyinde bir fotoğraf ve resim düzenleme araçlarına sahip değil ancak benzer programlardan pek eksiği yok ve amatör düzeydeki kullanıcıların tercihlerine uygun. Onu diğerlerinden ayıran en büyük nokta, direkt olarak arkadaşlarınızla sosyal ağlarınız üzerinden hazırladığınız fotoğrafları paylaşmanıza imkan tanıması.

Programın temel arayüzü iki panelden oluşan bir yapıya sahip ve panellerin bir tanesinde resimlerinizi kolayca bulabileceğiniz bir dizin yapısı yer alıyor. Diğer panelde ise hemen dizinlerde bulunan resimlerin önizlemelerini görebilir, böylece hangi resimleri düzenlemek istediğinize karar verebilirsiniz.

Paylaşım yapmadan programda bulunan pek çok grafik filtresini kullanabilir ve bu filtreleri kullanarak renk değişiklikleri, keskinleştirme efektleri, ışıklandırmalar ve çok daha fazlasını uygulayabilirsiniz. Tüm işlemler tamamlandığında dilerseniz resminizi bilgisayarınıza kaydedebilir, dilerseniz de paylaşım butonlarını kullanarak paylaşabilrisiniz.